Powitanie lata w Tarnowie
access_time 2010-07-09 14:12:39
W sobotę, 10 lipca, w Parku Strzeleckim w Tarnowie odbędzie się wielki festyn na powitanie lata. Imprezę dla całych rodzin organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II, Fundacją REPI i Firmą KOR-POL, pod patronatem prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały i starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa. Początkowo festyn planowano na 20 czerwca, ale przeszkodziła w tym kapryśna pogoda.

Już od poniedziałku, 5 lipca, w Parku Strzeleckim w godz. od 14.00 do 18.00 będzie można wziąć udział w loterii fantowej, której finał zaplanowano na sobotę. Każdy los wygrywa, a w sobotnim finale będzie można wylosować sprzęt agd, rtv, walizki i torby podróżne. W sobotę na wszystkich, którzy odwiedzą Park Strzelecki czeka mnóstwo innych atrakcji, zabaw i konkursów. Za symboliczną kwotę będzie można kupić prace niepełnosprawnych podopiecznych, a nawet zobaczyć ich na scenie. Przygotowano kiełbaski z grilla, pyszne pierogi, słodycze, lody, dmuchane zjeżdżalne, konsultacje kosmetyczne oraz mnóstwo konkursów z nagrodami.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na uruchomienie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie oraz utworzenie Pracowni Ceramiki Artystycznej w tarnowskim Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ul. Hodowlanej 6.

Początek sobotniego festynu o godz. 13.00. Impreza w Parku Strzeleckim potrwa do godz. 17.00.

Portal Tarnow.net.pl jest jednym z patronów medialnych festynu.

Zapraszamy!


Info: Organizatorzy
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A