MEGAImpreza LECHa…. w Gorlicach! (9 lipca)
access_time 2010-06-29 09:00:15
Plakaty zachęcające do głosowania. Wpisy na forach, artykuły w lokalnej prasie i serwisach internetowych. Tysiące oddanych głosów. Tak mieszkańcy Gorlic w województwie małopolskim wywalczyli MEGAImprezę LECHa. Spragnieni wrażeń Gorliczanie zmobilizowali do walki mniejsze, sąsiadujące miasteczka. Teraz razem będą się bawić podczas MEGAImprezy!

Już pierwsze dni głosowania na MegaImprezę pokazały, że Gorlice i Ostrołęka to dwa najbardziej aktywne miasta w konkursie. Wyzwanie podjęły też Krasnystaw, Gliwice i Białystok. Gorlice jednak nie dały szans rywalom. Mieszkańcy nie dali się rutynie i nie poprzestali wyłącznie na oddawaniu głosów na stronie www.lech.pl. Tworzyli także własne filmiki i plakaty namawiające do głosowania. W nagrodę za to ciężarówka z MEGAImprezą LECHa przyjedzie 9 lipca do Gorlic.

MEGAImpreza LECHa w Gorlicach potrwa przez całą noc. Zabawa odbędzie się przy najlepszej muzyce w specjalnie schładzanych kulistych namiotach. Uczestnicy będą mogli podziwiać pokazy laserowe oraz wielkie didżejskie show. Na 5 tysięcy osób, które zagłosowały na Gorlice i pojawią się jako pierwsze na MEGAImprezie czekają dwupaki zimnego LECHa. Wystarczy wejść na lech.pl i podać swój numer telefonu. To ważne bo SMS będzie podstawą do odbioru nagrody.

Więcej informacji na: www.lech.pl.


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A