Tarnów w sobotę zablokowany
access_time 2010-06-25 20:58:03
Jutro (sobota, 26 czerwca), należy spodziewać się dużych utrudnień w ruchu drogowym w związku z protestem przedstawicieli prywatnego transportu sanitarnego. Zamierzają oni zorganizować w Tarnowie manifestację, w której ma uczestniczyć ponad sto ambulansów.

Manifestacja ta rozpocznie się ok. godz. 13:00 i będzie polegać na wolnym przemieszczaniu się kolumny samochodowo - pieszej od ulicy Lwowskiej ulicami Dąbrowskiego, Konarskiego oraz Narutowicza pod budynek Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Manifestacja z pewnością spowoduje wystąpienie utrudnień w ruchu drogowym, w tym również w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Spodziewane utrudnienia mogą wystąpić na liniach komunikacji miejskiej nr: 0b, 2, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 25, 27, 30, 31, 32 i 35. Autobusy obsługujące w/w linie mogą podczas trwania manifestacji częściowo wykonywać kursy trasą objazdową pomijając zablokowane odcinki ulic. Zakres mogących wystąpić zmian będzie uzależniony od rozwoju sytuacji i stopnia zaistniałych utrudnień.

Po zakończeniu manifestacji wszystkie autobusy powrócą do obsługi planowanego rozkładu jazdy.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A