Internet Solutions i WOŚP grają razem
access_time 2010-01-08 14:22:37
W najbliższą niedzielę odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagra ona już po raz 18-ty. Internet Solutions pomaga w tym roku w zbiórce pieniędzy przeznaczonych dla dzieci z chorobami onkologicznymi na doposażenie klinik na sprzęt wysokospecjalistyczny.

Firma Internet Solutions dołącza do zbiórki funduszy i przekaże na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cały dochód uzyskany z rozmów, które realizowane będą w dzień finału orkiestry, który wypada w niedzielę, 10 stycznia.

Tym sposobem każdy abonent Internet Solutions może pomóc w zbiórce pieniędzy na doposażenie klinik w sprzęt wysokospecjalistyczny, w których leczą się dzieci z chorobami onkologicznymi. Wystarczy tylko zadzwonić do rodziny, przyjaciół lub znajomych.

Jest to kolejna możliwość dla Tarnowian, aby w tym dniu nie być obojętnym i pokazać swoje dobre serce, przeznaczając przysłowiowe „kilka groszy” na tak szczytny cel. W ubiegłym roku sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie zebrał łącznie 231 tysięcy złotych. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zgromadzić jeszcze więcej środków.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A