Unia Tarnów poszukuje sponsorów ! Wspólnie możemy osiągnąć sukces.
access_time 2010-01-06 09:47:44
Przeżywający problemy finansowe seniorzy Jaskółek zajmują po rundzie jesiennej wysokie 3 miejsce w tabeli. Wobec rozwiązania kontaktów przez zawodników lidera tabeli III ligi Hutnika Kraków, przed Unią pojawia się olbrzymia szansa na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli, awans i grę w piłkarskiej drugiej lidze.


Najlepsza od lat piłkarska drużyna z Tarnowa i czołowy zespół III ligi poszukuje sponsorów, którzy zechcą pomóc tarnowskiej Unii w walce o awans! Istnieje możliwość umieszczenia logo firmy na koszulkach meczowych czy dodanie nazwy sponsora do nazwy klubu. Każda pomoc finansowa, jak i materialna, jest ważna i bardzo potrzebna. Drużynie niezbędne są również piłki meczowe, stroje piłkarskie czy odżywki. Wszystkie firmy i osoby prywatne, które chcą pomóc tarnowskim Jaskółkom więcej informacji mogą uzyskać u kierownika sekcji Unii Tarnów pana Marcina Ćwiklińskiego pod numerem telefonu:
605 455 248

Mimo ogromnych problemów finansowych jakie przeżywa tarnowski klub, seniorzy Jaskółek zajmują wysokie 3 miejsce w tabeli. Zaległości sięgające lipca 2009 roku i ciężka sytuacja w klubie nie odstraszyła zawodników, którzy widząc olbrzymią szansę na sukces jakim byłby awans do II ligi, zdecydowali się pozostać w Unii Tarnów do końca sezonu !

W rundzie wiosennej fani Jaskółek w dalszym ciągu będę mogli oglądać w barwach Unii Rogera Radlińskiego, który zdecydował się pozostać w Unii do końca sezonu czy Adriana Krokera, jednego z najlepszych strzelców małopolskiej ligi juniorów. Klub opuści jedynie Marcin Kucharzyk, który powróci do Tuchovii Tuchów.


Info: ZKS Unia Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A