Festiwal Rozwoju Osobistego „3 na 3” – Tarnów - zmiana terminu
access_time 2010-04-09 12:46:52
Pomysł na organizację Festiwalu zrodził się z naszych osobistych doświadczeń z różnymi formami warsztatowymi. Chcieliśmy stworzyć w Tarnowie wydarzenie, które pozwoliłoby na dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, było inspiracją do podejmowania nowych wyzwań, pasji, poznawania siebie i innych, dawało możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i stwarzało warunki do podejmowania współpracy w zakresie różnorodnych form rozwoju. Tak narodziła się idea Festiwalu Rozwoju Osobistego „3 na 3” - opisują Organizatorzy festiwalu.

UWAGA! W związku z tragicznymi wydarzeniami i ogłoszoną żałobą narodową Festiwal Rozwoju Osobistego 3 na 3, który został zaplanowany na dni 16-18.04 zostaje przeniesiony na termin późniejszy (maj). Dokładne informacje zostaną podane przez Organizatorów.

Trzy dni, trzy miejsca, trzy sesje tematyczne po trzy warsztaty w każdej. Festiwal nie mógł przyjąć innej nazwy.

Postanowiliśmy nadać Festiwalowi jak najszerszą formułę. Chcemy trafić w różnorodne gusta. Dlatego też przygotowaliśmy serię spotkań i warsztatów podzielonych na trzy sesje tematyczne: ekspresja, ciało i psyche.

Wśród zaproszonych instruktorów znaleźli się: Renata Mazur Ponikiewicz – twórczyni Pracowni Pełnia, Dominik Muszyński – jeden z najlepszych nauczycieli gry na bębnach w Polsce, Anna Ciochoń (Tahira) – mistrzyni Polski w tańcu brzucha, Waleria Musiał – artystka wykonująca niezwykłe gobeliny, Joanna Amrita vani – zajmująca się starohinduską sztuką masażu dźwiękiem mis tybetańskich, Szymon Seremet – poeta, aktor Teatru Nie Teraz, Jowita Bartnik i Adrianna Onik – twórczynie Studia Profesjonalnego Studia Makijażu i Wizażu w Tarnowie oraz Monika Rachwał-Wcisło - Specjalistka Counsellingu Gestalt, Joanna Burnat, Elżbieta Szczerba – obie są pedagogami i psychoprofilaktykami, współtworzą Pracownię Rozwoju Osobistego Holos w Tarnowie.

Chcemy by Festiwal stał się początkiem cyklicznego wydarzenia w naszym mieście. Bębny, taniec, teatr, misy tybetańskie, tkanie, wizaż, warsztaty rozwojowe to dopiero początek...

Informacje i zapisy:

- 0 505 254 754
- 0 507 867 375.

Organizatorzy:

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A