Wielkanoc dla bezdomnych i opuszczonych po raz trzeci
access_time 2010-03-30 13:04:56
Trwają ostatnie przygotowania do trzeciego już Świątecznego Śniadania dla najbiedniejszych mieszkańców regionu tarnowskiego. To wspólna inicjatywa radnego – żużlowca Roberta Wardzały, Towarzystwa Powszedniej Pomocy „Serce”, oraz wolontariuszy z Pałacu Młodzieży.

Osoby bezdomne i opuszczone ugoszczone zostaną tuż po świętach, 7 kwietnia, w stołówce Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie, o godzinie 10.00. Do Wielkanocnego Śniadania zasiądą w przepięknie udekorowanej jadalni, a smakować będą tradycyjnych potraw świątecznych. To ogromne przedsięwzięcie, bowiem do wspólnego stołu zaproszono około stu sześćdziesięciu osób z Tarnowa i okolic.

Przygotowanie Śniadania wymagało sporo pracy, ale z dużym zapałem zaangażowali się w nie wszyscy organizatorzy. - mówi Robert Wardzała. Cieszę się że po raz kolejny nam się udało. Jestem przekonany, że zarówno naszym wspaniałym gościom, jak i nam, organizatorom, przyniesie ono dużo radości i satysfakcji. Zrobiliśmy przecież razem coś dobrego – dodaje radny – żużlowiec.


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A