Andrzej "Piasek" Piaseczny i Seweryn Krajewski w Tarnowie - 24 kwietnia - KONCERT ODWOŁANY!
access_time 2010-04-23 14:15:30
Najlepszy polski wokalista oraz legenda polskiej muzyki rozrywkowej w koncercie jakiego jeszcze nie było! 24 kwietnia na wspólnym koncercie wystąpi Andrzej "Piasek" Piaseczny oraz Seweryn Krajewski. Organizatorzy informują o odwołaniu koncertu!Koncert Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego zaplanowany na sobotę 24.04.2010r w Tarnowie został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora. Zwrot biletów wyłącznie w miejscu ich zakupu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem imprezy.!

Ich wspólna płyta Spis rzeczy ulubionych już jest klasyką polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wspólna piosenka Chodź, przytul, przebacz już jest jednym z największych polskich przebojów. Ale czy mogło być inaczej, skoro nawiązali ze sobą współpracę jeden z najbardziej utalentowanych i nieustannie rozwijający swój talent wokalista Andrzej „Piasek” Piaseczny i współtwórca sukcesu „Czerwonych Gitar” - jednego z największych polskich zespołów w historii - legenda polskiej sceny muzycznej, Seweryn Krajewski .

Tu nikt nie chciał dominować, pokazywać, że jest lepszym. Tu rodziła się wspaniała muzyka, tu kształtowały się dobre, trafiające do słuchających teksty. Tu nie chodziło o występ na chwilę, ku uciesze publiczności. Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski zrealizowali muzyczny projekt na najwyższym poziomie, spójny w warstwie brzmieniowej i tekstowej, stworzyli znakomitą płytę. Udowodnili, że jest możliwa współpraca gwiazd z różnych muzycznych epok, że muzyka może łączyć pokolenia, że czasy, kiedy cała publiczność śpiewała przeboje razem z wykonawcami, wcale nie minęły...

Zapraszamy Państwa do udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu jakim niewątpliwie stanie się koncert tych wspaniałych artystów w Tarnowie, będący ich przedostatnim wspólnym występem w tegorocznej trasie koncertowej.

TARNÓW, 24 kwietnia 2010, godz. 19.00
Hala „Jaskółka”, ul. Traugutta 3a

Bilety w przedsprzedaży do 10.04.2010r w cenie promocyjnej od 45,00 zł do nabycia w Tarnowie:

- Sekretariat Domu Sportu-ul.Traugutta 2a, Salon Muzyczny-Wałowa 18, Sklep muzyczny „SONIC”-ul.Krakowska 2, Tarnowskie Centrum Informacji-Rynek 7, oraz zakłady pracy, wybrane Gminne Ośrodki Kultury na terenie powiatu tarnowskiego.

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa ilość miejsc jest ograniczona.

Wszelkie informacje i zamówienia biletów: EDMA ART.- tel. 017 7883231, 506553937.

Szczegóły i aktualności: www.edma.art.pl
Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A