Szczęśliwy numer to 3013
access_time 2009-10-08 18:20:31
Blisko cztery tysiące osób obejrzy wszystkie wydarzenia w ramach XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia. Pani Małgorzata Wolska z Tarnowa jest 3013 widzem Tarnowskiego Teatru. W ramach upominku od teatru otrzymała dodatkowe wejściówki na poniedziałkowe "Kamienie w kieszeniach" z Bartkiem Kasprzykowskim oraz zaproszenie na wszystkie premiery do końca sezonu teatralnego.

Pani Małgorzata zakupiła karnet na wszystkie imprezy festiwalowe. Będę pierwszy raz w całości na festiwalu - mówi. Lubię teatr, bo jest przecież ciekawszy niż serialowa telewizja. Odpowiada mi właśnie w taki sposób spędzania wolnego czasu. Biuro Organizacji Widowni mieszczące się w Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24 przeżywało w ostatnie dwa tygodnie prawdziwe oblężenie. Dokonywano potwierdzenia wcześniejszych rezerwacji, odbierano karnety i bilety. W skromnych warunkach lokalowych udało się obsłużyć setki osób.

-Z małym poślizgiem przy rozpoczęciu, ale poradziliśmy sobie z organizacją sprzedaży - mówi Rafał Balawejder, z-ca dyrektora Solskiego. Cały czas dobiegają nas głosy, że jest za mało biletów, ludzie narzekają, że nie mają możliwości wyboru godzin spektakli. Cieszymy się, że Talia jest rozpoznawalnym i lubianym wydarzeniem artystycznym w Tarnowie. Pani Małgorzata wcześniej zarezerwowała karnety więc mogła je spokojnie odebrać. Dostała dodatkowo wejściówki na "Kamienie w kieszeniach", bo naprawdę warto zobaczyć ten małoobsadowy, ale rewelacyjny spektakl.

Biuro Promocji i Organizacji Widowni zwraca się jednocześnie z prośbą o odebranie pozostałych kilkudziesięciu wcześniej zarezerwowanych biletów, by ewentualnie w momencie zwolnienia rezerwacji można je udostępnić oczekującym osobom.


Info: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A