Licytacja na festynie
access_time 2009-09-23 11:51:40
Licytacja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie znalazła się w programie wielkiego festynu integracyjnego, który już w najbliższą sobotę odbędzie się przy ul. Hodowlanej 6. Aukcję obrazów zaplanowano na zakończenie imprezy.

- Serdecznie zachęcamy do zakupu prac uczestników Warsztatu. W swoje obrazy włożyli oni całe serce. Kolorowe prace, wykonane różnymi technikami i przy użyciu wielu materiałów, będą wspaniałą ozdobą mieszkań i biur – zachęca Tomasz E. Wardzała, kierownik Warsztatu z ul. Hodowlanej 6.

Festyn „Pożegnanie Lata” rozpocznie się w sobotę, 26 września o godz. 11.00 na parkingu przy Warsztacie. Organizatorem jest wtz i firma Kor-Pol. W programie: gry i zabawy z nagrodami, wypoczynek przy muzyce, kiełbaski z grilla, lody, wata cukrowa i loteria fantowa, gdzie każdy wygrywa atrakcyjną nagrodę i konsultacje kosmetyczne.

Dodatkową atrakcją będzie występ wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas przy Publicznym Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach. Młodzi aktorzy pokażą sztukę „Księżniczka na ziarnku grochu”. W programie ponadto pogadanki o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, zwłaszcza po zmroku, a w nagrodę - odblaski przekazane przez Wydział Marki Urzędu Miasta Tarnowa.

Wstęp jest wolny.


Info: Organizatorzy


Portal Tarnow.net.pl jest jednym z patronów medialnych imprezy.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A