20-letnia dziewczyna zaatakowana przez nastolatki
access_time 2009-06-08 08:51:35
Późnym wieczorem w piątek, na ul. ul. Goldhammera grupa kilku młodych dziewczyn zaatakowała 20 letnią mieszkankę Tarnowa przewracając ją na ziemię. Napastniczki przytrzymując ofiarę za włosy zabrały jej torebkę z telefonem komórkowym i kosmetykami.

Wartość start wyniosła 270 złotych. W wyniku działań policjantów z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymano 5 dziewczyn, sprawczyń rozboju (14,14,16,17,25 lat). Jak podaje z ostatniej chwili policja, z pośród 5 zatrzymanych dziewczyn czynny udział w nim brało 3. Wszystkie są mieszkankami Tarnowa. Trafiły do policyjnego aresztu, młodsze do Policyjnej Izby Dziecka. Policjanci odzyskali także torebkę, kosmetyki i etui na telefon.


Pozostałe informacje:

Nieznany sprawca włamał się do dwóch altanek na terenie ogródków działkowych „Jaskółka” przy ul. Traugutta w Tarnowie. W pierwszym przypadku wyważył drzwi wejściowe i zabrał z wnętrza m.in. odtwarzacz DVD, wieżę z głośnikiem, wkrętarko-wiertarkę, tarcze szlifierskie – mienie warte łącznie 500 złotych. Do drugiej z altan wszedł wybijając szybę i ukradł szlifierkę kątową oraz elektryczną wiertarkę. Starty wyniosły 250 złotych. Policjanci z komisariatu Tarnów zachód złapali włamywacza, którym okazał się być 31 letni tarnowianin. Odzyskano część skradzionych łupów, a sprawca trafił do aresztu.

Włamywacza z Ciężkowic zmorzył sen, gdy próbował się włamać do samochodu Peugeot zaparkowanego na ciężkowickim Rynku. Mężczyzna wybił boczną szybę w pojeździe i wszedł do jego środka. Zdążył jeszcze urwać półkę od schowka, narażając właściciela samochodu na straty w wysokości 400 złotych, po czym zasnął wewnątrz pojazdu. Obudzili go policjanci.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A