Przegląd prasy
access_time 2009-06-05 15:34:04
Przegląd dzisiejszej prasy lokalnej. Co znajdziemy w Dzienniku Polskim i Gazecie Krakowskiej.


Dziennik Polski 05.06.2009

W Dzienniku Polskim przeczytamy o planowanej na dziś blokadzie krajowej "czwórki" na odcinku przebiegającym przez Łapczycę. Mieszkańcy domagający się od długiego czasu obowodnicy zablokują drogę od godz. 17.00 do 18.00. Policja ostrzega przed korkami, które na pewno się utworzą.
W Dzienniku wspomnienie sprzed 20 lat - czyli jak upadał komunizm i ludzie wybierali "Solidarność". Dziennik opisuje jak wyglądało zwycięstwo demokracji w naszym regionie.
Dziennik Polski dołącza dziś specjalny kolorowy dodatek "Zderzenia 2009", w którym znajdziemy wszelkie informacje dotyczące święta miasta, imprez towarzyszących (m.in. wywiady z organizatorami i występującymi artystami).

Gazeta Krakowska 05.06.2009

Krakowska przypomina o rocznicy śmierci Agaty Mróz. Przeczytamy też o tym, jak zostać dawcą szpiku kostnego - co jest najlepszym uczczeniem pamięci wspaniałej siatkarki pochodzącej z Tarnowa.
W dzisiejszym numerze znajdziemy także zapowiedź i wykaz imprez towarzyszących największej imprezie roku w Tarnowie - Zderzenia 2009. Należy tu wymienić kilka najważniejszych atrakcji: koncert tarnowskiej grupy TOTENTANZ, Piknik Europejski, SuperOS oraz koncert grupy Uniting Nations.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A