W sobotę ostatni dzień akcji alleMIASTO
access_time 2009-10-30 18:30:32
To już w sobotę ostatni dzień rywalizacji między 17 miastami rozmiaru M w Polsce o mano najbardziej oszczędnego miasta rozmiaru M oraz o nagrodę główną, Koncert Sylwestrowy sponsorowany przez Allegro! Na zwycięski finisz ma szanse Koszalin, Zielona Góra i Słupsk. W zeszłym tygodniu Zielona Góra przyspieszyła i z 4 miejsca wysunęła się na drugie. Czy uda jej się wyprzedzić Koszalin? Po sprawdzeniu wyników zwycięzcę konkursu poznamy w połowie listopada.

Od początku akcji (1 września) mieszkańcy miast rozmiaru M kupując w Allegro zaoszczędzili już ponad 8,8 mln zł. Z powodzeniem wykorzystywali to, że zakupy w Internecie są średnio o 20% tańsze niż te w tradycyjnych sklepach. Zakupy każdego mieszkańca są dodawane

Mieszkańcy najbardziej oszczędnego miasta w rozmiarze M (od 90 do 130 tys.) otrzymają nagrodę - Wielki Koncert Sylwestrowy.

6976 złotych zebrano w 17 miastach biorących udział w akcji alleMIASTO na fundusz pomocy przy usuwaniu szkód po huraganie w Legnicy. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na specjalnie stworzone konto „ Darowizna Park Legnica”.

W odpowiedzi na złożoną jeszcze w sierpniu, przez organizatorów akcji Prezydentowi Legnicy deklarację udzielenia miastu pomocy, Tadeusz Krzakowski pisał: Pragnę serdecznie podziękować organizatorom Akcji alleMIASTO za piękną inicjatywę udzielenia finansowego wsparcia. To wspaniały gest zasługujący na uznanie i szacunek.


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A