Unia Tarnów ŻSSA - GTŻ Grudziądz
access_time 2009-06-09 18:36:07
W najbliższy czwartek na Stadionie Miejskim w Tarnowie - Mościcach zostanie rozegrane spotkanie siódmej kolejki I Ligi pomiędzy Unią Tarnów a GTŻ Grudziądz. Tarnowianie są niewątpliwym faworytem tego pojedynku, jednak w kadrze gości są zawodnicy, którzy mogą przeszkodzić tarnowianom w łatwej wygranej.


Awizowany skład Grudziądza jest trochę zaskakujący, ponieważ brakuje w nim trzech najlepiej punktujących zawodników - Mateja Ferjana, Olivera Allena i Rory Schleina. Można się spodziewać, że dwójka z wymienionych obcokrajowców zastąpi Piotra Tabakę i Pawła Kaczorowskiego, którzy nie mieli jeszcze okazji zaprezentować się w barwach swojej drużyny. Skład gości uzupełnią jeżdżący w kratkę Paweł Staszek, Grzegorz Knapp i Kamil Brzozowski. Grudziądzanie od początku sezonu stawiają na pozycji juniorów na parę Artur Mroczka - Kevin Woelbert, którzy dotychczas słabo radzili sobie podczas wyjazdowych spotkań.

Skład Unii nie uległ zmianie - trener Jankowski nie dokonał żadnych roszad w ułożeniu par. Szansę na rehabilitację po ostatnich słabszych występach dostał Jesper Monberg. Siłą zespołu będzie jak zawsze czwórka seniorów - Kołodziej, Świderski, Pedersen i Ułamek. Skład gospodarzy uzupełni coraz lepiej spisująca się dwójka juniorów: Szymon Kiełbasa i Patrick Hougaard.

Awizowanie składy:

GTŻ Grudziądz:

1.Grzegorz Knapp
2.Piotr Tabaka
3.Kamil Brzozowski
4.Paweł Kaczorowski
5.Paweł Staszek
6.Artur Mroczka

Unia Tarnów ŻSSA:

9.Janusz Kołodziej
10.Jesper Monberg
11.Piotr Świderski
12.Bjarne Pedersen
13.Sebastian Ułamek
14.Szymon Kiełbasa

Początek zawodów o godzinie 19.00

Ceny biletów:

15 zł ulgowy
20 zł normalny
40 zł trybuna

Jaskółcze Gniazdo: 8 zł


Info: Unia Tarnów ŻSSA

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A