Przegląd prasy
access_time 2009-01-14 15:30:09
W dzisiejszym przeglądzie prasy m.in. o studniówkach w Tarnowie, finale WOŚP oraz kolejny raz o zmowie paliwowej.


TEMI 14.01.2009

W Temi relacja z przebiegu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znajdziemy tu informacje o przebiegu wszystkich imprez towarzyszących tegorocznej akcji oraz wstępne wyniki zbiórki pieniędzy.
W artykule "Kontrakty na zdrowie" przeczytamy o tarnowskich placówkach medycznych i ich działaniu w tym roku. Temi pisze, że wszystkie szpitale i przychodnie podpisały kontrakty na nadchodzący rok z Narodowym Funduszem Zdrowia. W tym roku w tarnowskich szpitalach planowane są kolejne nowe inwestycje.
Kolejne podsumowanie ubiegłego roku tarnowskiego tygodnika dotyczy liczby mieszkańców miasta oraz statystyk związanych m.in. z działalnością gospodarczą. Jak podaje gazeta liczba mieszkańców w Tarnowie zmalała w porównaniu do lat 2006-2007. Głównie spowodowane jest to wyjazdami za granicę - mieszkańcy wymeldowywali się. Natomiast wzrosła ilość podmiotów gospodarczych w naszym mieście - coraz więcej mieszkańców decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
W numerze o studniówkach - właśnie rozpoczął się sezon tych tradycyjnych zabaw maturzystów. W jednym z artykułów o tym, jak bawi się tarnowska młodzież, jakie są obecnie trendy co do stroju, makijarzu, lokali oraz o kosztach zabawy.


Gazeta Krakowska 14.01.2009

W lokalnym dodatku do Gazety Krakowskiej po raz kolejny w ostatnim czasie o rzekomej zmowie paliwowej w naszym mieście. To czy taka zmowa została zawarta zbada Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Wszczęcia postępowania domagają się zarówno mieszkańcy jak i politycy z Tarnowa. Krakowska porusza również problem przepełnionego azylu dla zwierząt. Liczba bezdomnych psów rośnie, i już przekracza ilość przygotowaną przez kierujących schroniskiem.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A