Policja poszukuje mężczyzny, który groził sprzedawczyni nożem
access_time 2009-01-08 12:18:37
Wczoraj około godz. 19.30 do sklepu monopolowego przy ul. Garbarskiej w Tarnowie wszedł młody mężczyzna z zasłoniętą twarzą. Trzymając w ręku nóż i grożąc jego użyciem zażądał od sprzedawczyni wydania pieniędzy. Kiedy kobieta odmówiła, podszedł do regału i zabrał z półki paczkę papierosów. Następnie opuścił sklep, zapowiadając kobiecie żeby przygotowała pieniądze, po które za moment wróci.

Na miejsce wysłano natychmiast grupę policjantów, dokonano penetracji terenu, użyto także psa tropiącego. Trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia i ujęcia sprawcy czynu. Z ustaleń wynika, że sprawca to młody mężczyzna w wieku ok. 20-22 lat, wzrostu ok. 170-175 cm, ubrany był w czarną kurtkę do pasa, z małym napisem na klatce piersiowej po lewej stronie i poprzecznymi pasami kol. białego lub szarego znajdującymi się z przodu kurtki. Ubrany był w dżinsy, na głowie miał czarną wełnianą czapkę, twarz miał zasłonięta chustą typu arafatka.

Policja zwraca się z prośbą do ewentualnych świadków i osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia i jego sprawcy o kontakt z Policją pod numerem 997.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A