"Rockowe O!płateczki" w Janowicach!
access_time 2009-01-07 12:31:03
Wojtek Klich powraca do Pałacu w Janowicach. Po udanym występie z cyklu "Zaduszek dżemowych" pojawi się znów z zespołem w świątecznym koncercie. Tym razem będzie to kolędowanie na rockowo.

Cieszę się, że Wojtek znów zagra w naszych wnętrzach - mówi Mieczysław Bień, menadżer Pałacu Janowice - nie musiałem go zresztą zbyt długo namawiać. Jak sam mówi granie w Pałacu ma niepowtarzalny klimat.

Co ciekawe Wojtek Klich w trakcie dwóch dotychczasowych koncertów "zaduszkowych" grał znacznie więcej utworów niż na pozostałych koncertach z tej serii.

Pierwszy raz "opłateczki" wybrzmiały w 1994r. Niezwykła aranżacja blusowo-rockowa standardów i kolęd świątecznych od razu przypadła do gustu tarnowskiej publiczności. BARDZO ORKIESTRA ruszyła w Polskę, by świątecznie zagrać także innym.

Wesoły autobus rockmanów zatrzyma się w Janowicach 18 stycznia. Początek koncertu o godzinie 17:00. Cena biletu to jedyne 10 złotych. Taka oferta była możliwa dzięki zaangażowaniu się tarnowskiego PKSu w rolę mecenasa przedsięwzięcia.

Bilety można już rezerwować w kasie Pałacu Janowice pod numerem telefonu 014 679 90 66.

Zapraszamy!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A