Zima niebezpieczna dla kierowców
access_time 2009-01-05 13:16:48
Od kilku dni zima zagościła u nas na dobre. Niestety przełożyło się to również na wzrost ilości wypadków drogowych. Jak informuje Policja na drodze W 975 w Wielkiej Wsi, kierujący samochodem marki Opel Vectra, 22 letni mieszkaniec Faściszowej, jadąc w kierunku Wojnicza, na śliskiej nawierzchni utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze uderzając w przydrożne drzewo.

W wyniku powyższego zdarzenia poszkodowani zostali pasażerowie Opla, mieszkańcy Lusławic– 48 letnia kobieta, która doznała urazów narządów wewnętrznych oraz 21 latek– doznał złamania ręki i żebra. Kierujący był trzeźwy.

Do wypadku drogowego doszło także w godzinach wieczornych w Szerzynach. 42 letni mieszkaniec Szerzyn jadący Fordem Mondeo od Ołupin w kierunku Szerzyn, przejechał przez nogę pieszemu, 45 letniemu mieszkańcowi Ołupin, który leżał na prawym poboczu. Mężczyzna przewieziony został do szpitala w Jaśle, gdzie przebywa nadal. Doznał złamania kończyny dolnej oraz urazu głowy. Jak wykazało badanie – kierujący pojazdem był trzeźwy.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A