Wieczory dla Zakochanych – Wieczory dla Narzeczonych
access_time 2008-10-09 11:18:34
Duszpasterstwo Rodzin parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie – Mościcach organizuje kolejną edycję Wieczorów dla Zakochanych – Wieczorów dla Narzeczonych. Jest to inicjatywa, którą zapoczątkowały małżeństwa wywodzące się z DA „Tratwa”. Odkrywając w swoim małżeńskim i rodzinnym życiu wielką potrzebę dialogu i komunikacji, opartej na wzajemnym zaufaniu i przebaczeniu, pragną oni - wspólnie z kapłanem - swoim świadectwem i wiedzą podzielić się z młodymi, przygotowującymi się do ślubu.

Korzystając także z doświadczeń ruchu ”Spotkania Małżeńskie”, proponujemy przeżycie dziewięciu cotygodniowych, wyjątkowych spotkań, które przedstawią podstawową i konieczną wiedzę na temat ludzkich uczuć, komunikacji i dialogu, z jednoczesnym wprowadzeniem w chrześcijańską wizję małżeństwa i rodziny, potwierdzoną świadectwem małżeństw i kapłana.

W Wieczorach mogą uczestniczyć pary, które w najbliższym czasie planują zawrzeć związek małżeński, bądź pragną się lepiej i pełniej poznać. Spotkania rozpoczynają się w piątek, 17 października 2008 r., w salach Akademii Rodzicielstwa, które znajdują się w budynku plebanii w Tarnowie – Mościcach, przy ul. Zbylitowskiej 5., o godz. 19. 00.

Konieczny jest wcześniejszy kontakt pod numerem tel. 0146319750 lub w kancelarii parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania się miejsc, a ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Następna edycja w marcu.

Po zakończeniu spotkań uczestnicy mogą otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A