Policja przeciwko narkotykom
access_time 2008-09-22 08:47:38
Podczas weekendu dokonano zatrzymania kilku osób posiadających środki odurzające. Wśród zatrzymanych znaleźli się rownież dealerzy.

W Tarnowie na ul. Pracy policjanci z Komisariatu Tarnów Zachód zatrzymali dwóch 17 latków z Tarnowa. Przy jednym z nich ujawnili 9 sztuk tabletek ekstazy. Podczas przeszukania u drugiego, zabezpieczono 18 sztuk woreczków z zawartością suszu koloru zielonego, 3 woreczki z białym proszkiem, wagę elektroniczną, szklane lufki i woreczki strunowe. W mieszkaniu tym zatrzymano także 37 letnią kobietę i 38 letniego mężczyznę - bez stałego miejsca zameldowania. Wobec drugiego z 17-latków Prokuratura Rejonowa w Tarnowie zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju za posiadanie 1.8 gramów amfetaminy i ponad 11 gramów marihuany oraz wielokrotne udzielanie 17 latkom środków odurzających.

Również w Tarnowie, w jednej z piwnic bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali 25 letniego mieszkańca Tarnowa, przy którym ujawnili 0.34 grama amfetaminy. W piwnicy i mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli także 4 działki amfetaminy o wadze blisko 25 gramów, woreczek z marihuaną o wadze blisko 40 gramów, wagę elektroniczną oraz zapas woreczków strunowych.

Na Nowym Świecie w Tarnowie, policjanci z komisariatu Centrum ujawnili w szufladzie deski rozdzielczej samochodu Honda Civic, należącego do 21 letniego mieszkańca Radgoszczy, 4 sztuki tabletek ekstazy. Ich właściciel trafił do policyjnego aresztu.

W areszcie zatrzymano również 22 i 23 letniego mieszkańca Krakowa - zatrzymani oni zostali przez policjantów w rejonie dyskoteki w Śmignie. Mężczyźni w kieszeniach spodni posiadali 0.31 i 0.45 grama marihuany.

Policja zapowiada szczególną aktywność w tym zakresie i zero tolerancji dla posiadaczy i dealerów narkotyków.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A