Koncert Jubileuszowy S.M.ROCK - 28 listopada
access_time 2008-11-28 16:40:08
Już w przyszły piątek,28 listopada, w Piwnicach TCK kolejny koncert S.M.ROCK. Tym razem będzie to koncert wyjątkowy, bo Szkoła Muzyków Rockowych obchodzi 15-lecie istnienia. W koncercie udział wezmą byli i obecni nauczyciele, absolwenci S.M.Rock, oraz zaprzyjaźnione gwiazdy tarnowskiej sceny muzycznej: Jerzy Durał (Ziyo), Wojciech Klich, Magda Piwowarczyk (Siedem), zespół CAVE, Krzysztof Huber (Personel) i inni.

Dokładnie piętnaście lat temu, w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury rozpoczęły się pierwsze zajęcia Szkoły Muzyków Rockowych. Głównym założeniem projektu zainicjowanego przez Tomasza Kapturkiewicza, aktualnie dyrektora TCK, było umożliwienie młodym ludziom nauki gry na instrumentach w formie indywidualnych zajęć oraz przygotowanie do gry w zespołach muzycznych.

Przez piętnaście lat istnienia S. M. ROCK, misja szkoły była wykonana w ponad 100%, czego najlepszym dowodem jest niegasnąca popularność i zainteresowanie zajęciami. Dodatkowym atutem S.M. Rock są koncerty, w których młodzi uczniowie mogą zaprezentować przed żywą publicznością efekty swojej pracy. Bardzo wysoka dziś pozycja Szkoły Muzyków Rockowych na tarnowskim rynku muzycznym jest wynikiem ciężkiej pracy nauczycieli, a także sukcesów absolwentów.

Z okazji jubileuszu 15-lecia istnienia S.M. ROCK, Tarnowskie Centrum Kultury organizuje koncert specjalny, w którym wystąpią Uczniowie S.M. Rock, Absolwenci, Nauczyciele oraz zaproszeni goście, m.in.: Jerzy Durał (ZIYO), Wojciech Klich, Magda Piwowarczyk (SIEDEM), Krzysztof Huber (PERSONEL), Mariusz „Mario” Dziekan, a także byli nauczyciele S.M. Rock: Tomasz Fiołek, Leszek Łuszcz.

To jedyny taki koncert, w którym uczniowie, na jednej scenie zagrają do piosenek zespołów tarnowskiej sceny rockowej w towarzystwie autorów, oraz największe, zagraniczne przeboje.

Impreza odbędzie się 28 listopada 2008, godz. 19.00
w Piwnicach TCK (Tarnów – Rynek 5).
Bilety: 15 zł. Informacje: 014 6 888 888, www.tck.pl

S.M. ROCK, to hasło zawsze gwarantuje niepowtarzalną atmosferę. Koncerty z tego cyklu to przede wszystkim wielka energia, jaką młodzi ludzie, uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych- generują przy okazji spotkania z żywym dźwiękiem i równie żywą publiką.

Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych. Indywidualne zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je: Piotr SMOLEŃ (gitara), Paweł MAZUR (bas), Bartłomiej ROJEK (perkusja).

Szkoła Muzyków Rockowych S.M.ROCK działa nieprzerwanie od 1993r., kiedy to z inicjatywy Tomasza Kapturkiewicza, aktualnego Dyrektora TCK, do współpracy w roli nauczycieli zaproszono najlepszych tarnowskich muzyków. Wśród nich byli:
Piotr Smoleń (CAVE, C.C. Band, P.M. ELEKTRIC QUARTET),
Paweł Mazur (CAVE, C.C. Band, ZIYO, P.M. ELEKTRIC QUARTET),
Adam Prucnal (ZIYO, Brathanki),
Tomasz Fiołek,
Bartek Szułakiewicz,
Leszek Łuszcz (CAVE, SIEDEM, C.C. Band).


Info: Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A