"Sądecki Bill Gates" gościem RDN Małopolska
access_time 2009-02-05 17:32:21
Już w najbliższą niedzielę na antenie radia będzie można posłuchać obszernego wywiadu z jednym z najbogatszych Polaków - Romanem Kluską. Dlaczego doszło do kryzysu na świecie, co trzeba zrobić w Polsce, aby przetrwać trudne czasy? - m.in. na te pytania będzie odpowiadał gość Bartosza Niemca.

- Źródła kryzysu należy szukać w nadmiernym przeregulowaniu gospodarki światowej. W efekcie doszło do tego, że coraz częściej sukces osiąga się dzięki układom, a nie pracą - podkreśla Roman Kluska.

Początek godzinnej audycji w niedzielę po 16:00 w RDN Małopolska. W przyszłą niedzielę planowane jest kolejne radiowe spotkanie z Romanem Kluską. Tym razem będzie ono poświęcone kryzysowi moralnemu we współczesnym świecie.

Roman Kluska (ur. w 1954 w Brzesku w Małopolsce) - polski przedsiębiorca, twórca i były prezes giełdowej spółki Optimus S.A. Laureat Nagrody Kisiela 2003 za "walkę z bezprawiem aparatu państwowego". Po odejściu z Optimusa zaangażował się w działalność filantropijną.
Ponadto poświęcił się promocji hodowli owiec oraz zdrowej żywności sprzedawanej przez niego pod marką "Prawdziwe Jedzenie". Zajmuje się eksperymentalnym wytwarzaniem biopaliw z linianki. Jest również głównym sponsorem budowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.


Zdjęcie pochodzi ze strony : prawdziwejedzenie.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A