XXI Tarnowska Parada Konna Klikowa 2008 już 7 września! Rozwiązanie KONKURSU!
access_time 2008-09-03 16:20:16
Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Zaprasza już dziś na Tarnowską Paradę Konną w Klikowej, która w roku bieżącym odbędzie się w dniu 7 września. Parada to jedna z największych imprez plenerowych w naszym regionie, która nieprzerwanie odbywa się od 21 lat na terenie Stada Ogierów w Klikowej. Jej cykliczność, dobry poziom i szeroko zakrojona promocja sprawiły, iż gromadzi coraz większe rzesze zwolenników. W tym roku wystąpi na paradzie gwiazda wieczoru, zespół FEEL. ZAPROSZENIA ROZLOSOWANE!

Program Parady Konnej obfitować będzie w liczne występy artystyczne, przeplatane pokazami konnymi oraz zapewni szereg dodatkowych atrakcji w postaci konkursów, kiermaszy, występów zespołów ludowych i młodzieżowych, oraz pokazów klubów sportowych. Część wieczornego blok uświetni wsystęp gwiazdy polskiej sceny muzyki rozrywkowej - zespół FEEL, poprzedzony pokazami tańca z ogniem, a na zakończenie programu niebo nad Klikową rozbłyśnie tysiącami fajerwerków.

Dla osób, które wykażą się znajomością tematyki związanej z Tarnowem i województwem małopolskim czeka atrakcyjna nagroda w postaci SKUTERA ufundowana przez Prezydenta Miasta Tarnowa. W licznych konkursach będzie można wygrać roczny kurs języka angielskiego, żywe karpie, akcesoria komputerowe i wiele innych.

Dla dzieci przewidziano park zabawowy – wesołe miasteczko, przejażdżki kucykiem, zabawy z klownem Taperinim, strzelnicę sportową, paintball, strzały z łuku itp.

Należy nadmienić, iż Paradzie Konnej towarzyszyć będzie już po raz trzeci MAŁOPOLSKI FESTIWAL SMAKU, podczas którego uczestnicy imprezy będą mieli możliwość degustacji potraw i produktów regionalnych. Eksperci kulinarni oceniać będą zgłoszone do konkursu produkty, w poszczególnych kategoriach. W komisji oceniającej produkty zasiądą znani z mediów szefowie kuchni renomowanych restauracji. Podczas kiermaszu można będzie zobaczyć tradycyjne produkty z terenu Tarnowa i okolic, poznać ich receptury i tradycje z nimi związane, spróbować, kupić, zagłosować na te najlepsze i wygrać nagrody. Zostanie zorganizowany Plebiscyt Małopolski Smak, gdzie publiczność, poprzez głosowanie nagradzać najsmaczniejsze potrawy. Wśród uczestników plebiscytu zostaną rozlosowane cenne nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Obie imprezy wpisały się w kalendarz wydarzeń w regionie jak również posiadają licznych zwolenników, którzy tłumnie przybywają na degustację regionalnych potraw w zabawowo-konkursowej oprawie Parady obfitującej w dobry program artystyczny.

PROGRAM XXI Tarnowskiej Parady Konnej - Klikowa 2008

7 września 2008 r. – niedziela

12.00 - uroczysta inauguracja Parady
12.10 -12.20 - oficjalne otwarcie tarnowskiego półfinału IV Małopolskiego Festiwalu Smaku
12.30 – 13.10 - Występ Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych
13.10 – 13.30 - Prezentacja ogierów hodowlanych Stada Ogierów Klikowa /a w tym czasie prezentacja wystawców - runda po stoiskach/
13.30– 13.50 - występ Klubu Tańca Towarzyskiego EMIKA


Konkurs Multimedia Polska /nagrody –akcesoria komputerowe/

13.30 - rozpoczęcie konkursu „Małopolski Smak”- posiedzenie jury
14.00 – 14.30 - pokaz akrobacji motocyklowych – freestyle motocross
14.30 – 15.00 - KLOWN Taperini w programie dla dzieci

Konkurs Galicyjskiego Tygodnika Informacyjnego TEMI

15.10 – 15.40 - ogłoszenie wyników wystawy koni rasy szlachetna półkrew i śląskiej, wręczenie nagród, dyplomów
15.40 – 15.50 - występ Klubu Tańca Towarzyskiego EMIKA
15.50– 16.00 - kadryl w wykonaniu Członków Tarnowskiego Oddziału Jazdy im. 5 PSK

Konkurs „Krzyżówka z Karpiem”

16.15 – 17.15 - konkurs zręczności powożenia zaprzęgami parokonnymi
17.15 – 17.30 - KLOWN Taperini w programie dla dzieci

Konkurs Studium Nauczania Języków Obcych TEDDYBEAR /nagroda roczny kurs języka angielskiego /

17.40 – 18.00 - pokaz akrobacji motocyklowych – freestyle motocross
bbialasek 17.30 – 18.00 - rozstrzygnięcie konkursu i plebiscytu „Małopolski Smak”, wręczenie nagród wystawcom, losowanie nagród dla publiczności
18.10 – 18.30 - pokaz zaprzęgów
18.30– 18.40 - występ Klubu Tańca Towarzyskiego EMIKA

Konkurs wiedzy o regionie małopolskim / nagroda główna SKUTER !
19.30 – 20.00 - pokazy tańca z ogniem w wykonaniu TarnATea
20.00 – 21.30 - Gwiazda Wieczoru FEEL
około 22.00 - Pokaz ogni sztucznych

Ceny biletów: 8 zł-normalny, 5 zł-ulgowy, 10 zł-rodzinny


Aby zobaczyć jak przebiegały imprezy w latach poprzednich odsyłamy na strony www.tarr.tarnow.pl (link galeria), oraz do relacji naszego Portalu, które można obejrzeć TUTAJ (rok 2007), TUTAJ (rok 2006), oraz TUTAJ (rok 2005).

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych czytelników ogłosiliśmy konkurs! Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, wylosowaliśmy 5 osób, które otrzymują dwuosobowe zaproszenia na tą niezwykłą imprezę oraz koncert zespołu "FEEL".

Zaproszenia otrzymują:

1. Renata Dydyńska,
2. Grażyna Pisz,
3. Katarzyna Golec,
4. Tomasz Marek,
5. Piotr Kłeczek.

Zaproszenia można odebrać w siedzibie naszego Portalu, osoby które wygrały zostaną poinformowane dodatkowo za pomocą wiadomości e-mail o możliwościach odebrania zaproszenia.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy wszystkich na Paradę Konną oraz występ gwiazdy wieczoru - Zespołu "Feel".

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A