Tede w Wall Street Bull - Już 27 czerwca!
access_time 2008-06-27 10:50:20
Zapraszamy na pierwszy w Polsce premierowy koncert TEDE promujący płytę "Scieżka Dźwiękowa", który odbędzie się 27 czerwca br. tj. w piątek w tarnowskim klubie Wall Street Bull (Stara Łaźnia). TDF-a supportować będą tarnowscy mc's: Doff z ZPTU oraz TypZłegoTypu, którzy promować będą również swoje nowe wydawnictwa.

Imprezkę przed i po koncercie przy najlepszych dźwiękach hip hop, rnb i funku kręcić będzie DJ SCREAM z Łodzi. Start o 20.00. Bilety w cenie 20 PLN dostępne w przedsprzedaży w sklepie -3majFason- w Domu Handlowym Świt na III piętrze. W dniu koncertu cena biletu to 25 PLN.

Rezerwacja loży pod nr 791 046 765.

W ten sam dzień o godzinie 18.00 Tede wraz z ekipą Wielkie Joł zagości sklepie 3majFason. Zapraszamy więc do przynoszenia płyt i odbierania autografów i plakatów. Będzie też można zapoznać się tam z nową kolekcją odzieży rapera czyli marki PLNY TEXTYLIA.

Jako bonus uruchomiliśmy specjalny profil na nasza-klasa.pl pod nazwa *3majFasonClub*. Każdy kto doda się do listy znajomych, ustawi u siebie jako zdjęcie główne plakat koncertowy i utrzyma go do dnia 26 czerwca tj. do dnia poprzedzającego imprezę, weźmie udział w losowaniu cennych nagród: odzieży damskiej i męskiej lub drinków EsendeMylfon, które będą serwowane na imprezie.

Zwycięzcy otrzymają wiadomość z tego profilu, więc śledźcie go uważnie!


Info: 0rganizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A