!!! 1 Urodziny ALFA Club !!! - Wyniki KONKURSU!
access_time 2008-06-18 21:52:00
Nadchodzi największe muzyczne wydarzenie w regionie – pierwsze urodziny ALFA Club! Już w piątek – 20 czerwca w klubie przy ul. Staszica 3, impreza na której zagrają światowe gwiazdy – John Marks, CJ Stone i Milo.NL. Szczegóły w newsie.
imprPiątek – 20 czerwca, to dla wielu młodych ludzi czas rozpoczęcia wakacji. Również na ten dzień przypadają pierwsze urodziny największego tarnowskiego klubu.

Na imprezie zagrają: JOHN MARKS (Holandia) – Twórca doskonale znanych utworów jak „Carnival”, „Update”, „Insanity”, które były i w dalszym ciągu są wielkimi hitami! DJ, który regularnie grywa w najlepszych klubach w Europie, w tym także tych na Ibizie, a więc najbardziej imprezowej wyspie świata. Jego styl grania oraz ogromna frekwencja na wszystkich występach plasują Go w czołówce najlepszych, europejskich DJ-ów.

Niemniejszą gwiazdą jest z pewnością CJ STONE (Niemcy). Doskonale znany także jako producent muzyczny, autor mega hitów, takich jak „Infinity”, „Storm”, „City lights” i innych. Człowiek, który występuje z wielkimi gwiazdami muzyki klubowej i muzyki dance: Culture Beat, Brooklyn Bounce i inne. We wrześniu wspólnie z DJ-em Tiesto będzie jedną z gwiazd wielkiego eventu Stadium of Sound w Poznaniu! A już 20 czerwca zagra na żywo w ALFA Club!

Ostatnia z zagranicznych gwiazd, a więc MILO.NL (Holandia), to jeden z najbardziej utalentowanych obecnie i najlepiej rokujących na przyszłość DJ’ów wHolandii. Kojarzony również z licznymi audycjami radiowymi, w których propaguje muzykę klubową!

Skład DJ-ów uzupełniają rezydenci: Sparco i Double B.

Imprezą uatrakcyjnią – piękne i profesjonalne TANCERKI !!!

Data: 20 czerwiec, piątek
Wstęp: 10 zł

Dla 250 pierwszych osób – upominek do biletu !!!

Rezerwacje loży: 515-262-674 - z uwagi na duże zainteresowanie, prosimy o wcześniejszą rezerwację loży!

Patronat medialny – jak zawsze portal Tarnow.net.pl !!!

KONKURS !!!


Osoby, które wygrały wejściówki na dzisiejszą imprezę:

-Anna Bigaś
-Małgorzata Smętek
-Kamil Wardzała

Osoby te otrzymały również e-mail z wiadomością o wygranej. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: poczta@alfaclub24.pl.

UWAGA!

Z racji tego, iż konkurs odbywał się równolegle na kilku portalach, osoby które przysyłały maile, proszone są o sprawdzenie swoich kont pocztowych czy znajduje się tam informacja o wygranej.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A