Najlepsze produkty już zgłaszane
access_time 2008-07-17 09:52:57
Coraz więcej zgłoszeń w konkursie na Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej. Ogłoszony po raz piąty przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie konkurs cieszy się zainteresowaniem. Jedno jest pewne - dla uczestników to darmowa reklama. Dla organizatorów szansa na zwiększenie zainteresowania powiatem i jego ofertą.

W ub. roku uznanie zyskały wątróbka po ciężkowicku, chleb pszenno-razowy, miodówka pogórska, półwytrawne wino czerwone oraz ośrodek Furioso. Jak będzie w tym roku?

W tym roku po raz pierwszy w konkursie na Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej można zgłaszać napoje regionalne. Okazuje się, że w powiecie produkuje się ich bardzo dużo a ludzie prześcigają się w pomysłowości. Są więc różnego rodzaju wina, nalewki, miody. Na udział mają szansę także właściciele gospodarstw agroturystycznych, których w powiecie tarnowskim nie brakuje. Mogą oni zaprezentować swoją bogatą ofertę wypoczynku w różnych zakątkach naszego regionu. Poza tym zostanie wybrany najlepsze produkty żywnościowy w formie dania gotowego oraz produktu regionalnego. Zgłaszać się mogą także przedsiębiorcy prowadzący hotele, zajazdy czy schroniska.

Szczegółowy regulamin konkursu zamieszczony jest na stronie www.powiat.tarnow.pl. Stamtąd można też pobrać kartę zgłoszenia, wypełnić ją odesłać do Biura Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38. Uczestnicy konkursu będą mogli prezentować się na targach turystycznych, na których powiat tarnowski prezentuje swoją ofertę. To doskonała szansa na promocję wyrobów bądź usług – zwycięzcy mogą przez rok posługiwać się znakiem Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej. Trzeba jednak zgłosić się do konkursu – jest na to czas do 1 sierpnia br.


Info: Starostwo Powiatowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A