Wcześnie wykryć i wyleczyć - zadbaj o zdrowie swojego dziecka
access_time 2008-07-16 12:03:05
W CenterMedzie realizowany jest profilaktyczny program medyczny mający na celu wczesne wykrywanie schorzeń alergicznych. Dedykowany jest dzieciom w wieku od piątego do jedenastego roku życia zameldowanym w Tarnowie. Program finansuje Gmina Miasta Tarnowa, a udział w nim jest bezpłatny.

Jak przekonuje doktor Małgorzata Żurowska-Gębala specjalista alergolog, dzisiaj alergia to niemal choroba cywilizacyjna. Zapada na nią coraz więcej osób, a szczególnie narażone są dzieci. Nieleczona, bądź zbyt późno wykryta może prowadzić do katastrofalnych skutków, przyjąć ciężkie, uciążliwe postacie. Dlatego tak ważne jest, by alergię zdiagnozować odpowiednio wcześnie, podjąć stosowne leczenie i zastosować zalecenia profilaktyczne. Temu właśnie służy realizowany przez CenterMed program.

W ramach programu w sobotę 26 lipca w godzinach 8.00-14.00 w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym CenterMed przy ulicy Skargi 29a w Tarnowie badane będą dzieci. Jako, że w ciągu sześciu godzin przyjętych może zostać określona liczba małych pacjentów warto wcześniej zarejestrować się i zarezerwować miejsce. Szczegółowe informacje zainteresowani rodzice mogą uzyskać bezpośrednio w przychodni na Skargi oraz pod numerami telefonów: (14) 628-43-52 oraz (14) 628-43-53. Niezależnie od „białej soboty” badania w ramach programu w Centrum na Skargi prowadzone są regularnie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A