3.3 promila na rowerze...
access_time 2008-07-11 12:02:46
W Pogórskiej Woli na drodze powiatowej K 1378 zatrzymany został przez policjantów ze Skrzyszowa, do kontroli rowerzysta, który poruszał się po drodze publicznej mając 3.3 promila alkohol we krwi. 25 letniego mieszkańca Pogórskiej Woli czeka teraz sprawa karna, za przestępstwo jakiego się dopuścił grozi kara pozbawienia wolności do roku.
W Tarnowie przy ul. Skowronków funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie złapali na gorącym uczynku osoby posiadające narkotyki. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Opel Vectra, który prowadził 23 letni tarnowianin. Wraz z w samochodzie przebywało 3 młodych mężczyzn -22, 25 i 27 letnich mieszkańców Tarnowa. W trakcie przeszukań u 27 latka ujawniono 5 gramów amfetaminy, zaś 25 latek posiadał przy sobie 5,19 gramów amfetaminy. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z Sekcji Kryminalnej komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali 19 i 16 latka z Łukowej, którzy w kwietniu włamali się do niezamieszkałego domu jednorodzinnego w Łukowej (przez siłowe otwarcie drzwi) i ukradli stamtąd kosz na śmieci ze stali nierdzewnej powodując straty w wysokości 140 zł na szkodę właścicielki, a także w tym samym miejscu i czasie z nie zamkniętego garażu znajdującego się w pobliżu domu ukradli miedziane przewody elektryczne oraz nasiona buraków pastewnych o wartości 80 zł. W trakcie przesłuchania starszy ze sprawców przyznał się również do kradzieży, której dokonał jesienią zeszłego roku w Łukowej, kiedy to wykorzystując nieobecność właściciela posesji 57 letniego mieszkańca Tarnowa ukradł elementy stalowe ramy oraz kolektory ssące z aluminium z samochodu m-ki Kamaz, a także stalowe rury. Straty oszacowane zostały na 700 zł .
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A