Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - koncert już 13 lipca
access_time 2008-07-09 17:12:50
Znakomity głos, ujmujące melodie, wysokiej próby teksty - jednym słowem prawdziwa gratka dla wielbicieli dobrej, polskiej piosenki, w raz delikatnej, raz ekspresyjnej - ale zawsze wybitnej interpretacji Alicji Majewskiej. A nad wszystkim czuwa Włodzimierz Korcz. Nic tylko słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać!

Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza do sali widowiskowej 13 lipca 2008 r. (niedziela), godz. 20 na koncert w wykonaniu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zatytułowany "Koncert jubileuszowy - okrągłe 31 lat".

Wydawałoby się, że wielkie kariery, tych dwoje artystów - uznawanych za ikony polskiej piosenki - ma już za sobą. Jednak nic bardziej błędnego. Nadal są w znakomitej formie, a najlepszym tego dowodem jest właśnie ten koncert. Starymi przebojami wnoszą świeży powiew do polskiej muzyki rozrywkowej. Można nie być wielkim miłośnikiem "polskiej piosenki", by bez problemu dostrzec w wykonaniach Majewskiej i Korcza, prawdziwe muzyczne piękno. Każdy z wykonywanych przez nich utworów niesie ze sobą uczucia prawdziwe i głębokie. A dzieje się tak za sprawą przepięknych, nieśmiertelnych tekstów Młynarskiego, Gałczyńskiego, czy Iredyńskiego, do których Włodzimierz Korcz napisał muzykę, a Alicja Majewska dokonała własnej interpretacji.


Info: Mościckie Centrum Kultury / www.mck.tarnow.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A