Dni Samorządności Szkolnej
access_time 2008-02-14 22:50:35
14 i 15 lutego odbywają się Dni Samorządności Szkolnej organizowane przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Urząd Miasta Tarnowa pod hasłem „Demokracja w szkole. Prawa ucznia”.
W dniach 14 i 15 lutego odbywają się w Tarnowie Dni Samorządności Szkolnej pod hasłem: „Demokracja w szkole. Prawa ucznia”. W ramach projektu, realizowanego przez małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Urząd Miasta Tarnowa odbędą się dwa spotkania w formie seminariów w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie – Mościcach.

W spotkaniach biorą udział trzyosobowe delegacje ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunem. 14 lutego odbyło się spotkanie „O demokracji w szkole”, z udziałem m.in. uczniów i nauczycieli z Niemiec oraz zajęcia warsztatowe - praca nad statutem szkoły, a także dyskusja na temat problemu nieprzestrzegania praw ucznia.

Na piątek, 15 lutego, zaplanowano kolejne spotkanie poświęcone zasadom prowadzenia dyskusji i negocjacji. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie udziału w seminarium
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A