Prezes Zakładów Mechanicznych zawieszony
access_time 2008-02-05 17:03:56
Jak informują dziennikarze Radia RDN Małopolska : Jacek Ramian zawieszony w pełnieniu obowiązków-dotychczas pełnił funkcję Prezesa Zakładów Mechanicznych w Tarnowie.

Na 29 lutego przewidziane jest walne zgromadzenie akcjonariuszy. Najprawdowpodobniej wtedy zapadnie decyzja o odwołaniu Ramiana ze stanowiska prezesa. W porządku obrad znalazł punkt "zmiany we władzach spółki". Do tego czasu zawieszony prezes nie może podejmować decyzji dotyczących spólki.

To decyzja polityczna podjęta przez ministra Grada - mówi o zawieszeniu go w funkcji prezesa Zakładów Mechanicznych w Tarnowie Jacek Ramian. Jak sam twierdzi Rada Nadzorcza nie poinformowała go o powodach swojej decyzji.

W biuletynie udziałowca większościowego, Bumaru znalazła się informacja o tym, że Ramian zawieszony został za podpisanie niekorzystnego dla kierowanej przez niego spółki kontraktu.

Przes społki twierdzi, że żadnych takich kontraktów nie podpisywał. Również Aleksander Grad dementuje twierdzenie, jakoby zawieszenie Prezesa ZM było decyzją polityczną.


Więcej na stronach www.RDN.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A