„Jaskółki” jadą do Niepołomic! (zaproszenie!)
access_time 2008-05-08 16:52:02
Już w środę piłkarze rozpoczną 28 kolejkę rozgrywek IV ligi. Hitem będzie pojedynek w Niepołomicach, Puszczy z Unią Tarnów. Jednak jako pierwsi na boisko wybiegną piłkarze w Muszynie. Miejscowy Poprad podejmie Bocheński Klub Sportowy.

fot. Michał Stańczyk Ciężko wskazać faworyta tej konfrontacji. Bochnianie po porażce 4-5 na własnym boisku będą na pewno chcieli się zrehabilitować. W tabeli oba zespoły ze sobą sąsiadują, o jedno „oczko” więcej ma Poprad. To „Mineralni” będą mieli atut własnego boiska, który w tym sezonie często wykorzystują. Kolejne pojedynki rozegrane zostaną w weekend.

W Niepołomicach zmierzą się trzecia z drugą drużyną ligi. Puszcza na wiosnę jeszcze nie przegrała i zdobyła 24 punkty. „Jaskółki” będą starały się powtórzyć wynik z jesieni, kiedy wygrały po dramatycznym meczu 2-1. Od wyniku tego pojedynku będzie zależał układ w czołówce tabeli. Zwycięstwo Unii daje już 7 punktów przewagi, remis 4, zaś porażka zmniejszy różnicę do jednego punktu. Informacje na temat wyjazdu na stronie Unii Tarnów (www.zksunia.tarnow.pl).

Lider Dalin Myślenice, który ma taką samą ilość punktów, co „Jaskółki”, zagra przed własną publicznością z Garbarnią Kraków. Trudno spodziewać się w tym meczu niespodzianki, gdyż „Brązowi” wiosną spisują się bardzo słabo. Do derbów regionu dojdzie w Niecieczy. Bruk-bet podejmie w niedzielę Tuchovię Tuchów, która gra coraz lepiej i pnie się w górę ligowej tabeli. Ostatnio tuchowianie pokonali 3-0 Gościbię Sułkowice. Tym razem pauzuje Sandecja II Nowy Sącz.

Poniżej zestaw par 28 kolejki:
Wisła II Kraków - Sandecja II Nowy Sącz (walkower 0-3)
7 maja (środa)
Poprad Muszyna - Bocheński KS 18:00
10 maja (sobota)
Gościbia Sułkowice - Glinik/Karpatia Gorlice 17:00
Dalin Myślenice - Garbarnia Kraków 17:00
Beskid Andrychów - Fablok Chrzanów 17:00
Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów 17:00
11 maja (niedziela)
LKS Nieciecza - Tuchovia Tuchów 11:00
Lubań Maniowy - MZKS Alwernia 17:00
Płomień Jerzmanowice - MKS Trzebinia/Siersza 17:00

Zaproszenie na mecz z Puszczą:


(MP)
filmy: Detonator
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A