Galeria zaprasza
access_time 2008-01-10 17:01:19
18 stycznia Galeria Miejska – Pasaż Tertila o godzinie 18.30. zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Renaty Stadler-Rawińska  - „Podróże małe i 3 duże”.

Tarnowska artystka Renata Stadler – Rawińska zaprezentuje 18 stycznia w Galerii Miejskiej 10 swoich najnowszych obrazów olejnych.

Renata Stadler - Rawińska mieszka i pracuje w Tarnowie. Jest absolwentką wydziału malarstwa grafiki i rzeźby PWSSP (obecnie ASP) we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa uzyskała w 1994 roku w pracowni profesora Konrada Jarodzkiego.

Jest artystką o wszechstronnych zainteresowaniach i różnorodnym warsztacie wykorzystywanym do ich realizacji. Wciąż poszukuje nowych tworzyw i środków wyrazu. Oprócz malarstwa zajmuje się grafiką, ceramiką, rzeźbą, bierze udział w projektach i działaniach grup twórczych „Sztuk 4” i „Ars”. Prezentowała swoje prace podczas pięciu wystaw indywidualnych (m.in. Wrocław, Konstancin Jeziorna, Tarnów, Bochnia) oraz kilkudziesięciu wystaw zbiorowych w kraju i zagranicą. Jest laureatką nagród i wyróżnień - m.in. Nagroda ZPAP Kraków „Złota Rama”, Nagroda Biura Wystaw Artystycznych - Galerii Miejskiej w Tarnowie, Nagroda Starosty Powiatu Tarnowskiego.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A