Informacje policyjne z ostatniej doby
access_time 2007-12-31 13:54:35
O martwym mężczyźnie w jednym z bloków przy ulicy Warzywnej, o 3270 zł skradzionych przez kieszonkowca oraz o kierowcy „malucha”, który we krwi miał 3,5 promila alkoholu, czyli informacje policyjne z ostatniej doby.

Mieszkanka ul. Warzywnej w Tarnowie w jednym z mieszkań bloku, w którym mieszka, ujawniła zwłoki mężczyzny, jak ustalono 64 letniego mieszkańca Tarnowa. Denat nadużywał w ostatnim czasie alkoholu i miał problemy zdrowotne. Przeprowadzone oględziny wykluczyły działanie osób trzecich. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji.

3 270 zł strat w wyniku kradzieży kieszonkowej. W domu handlowym, przy ul. Kościuszki w Tarnowie, nieznany sprawca rozsunął torebkę robiącej zakupy, 32 letniej mieszkance Śmigna po czym skradł portfel, a wraz z nim 800 Euro, 150 dolarów amerykańskich i 70 polskich złotych.

W godzinach nocnych w Tarnowie, na ul. Wekslarskiej, w jednym z lokali gastronomicznych dwaj 19 letni tarnowianie zostali zaatakowani przez nieznanych im mężczyzn, którzy bijąc ich rękami i kopiąc po całym ciele spowodowali szereg ran tłuczonych ciała. W wyniku podjętych działań policjanci KP Tarnów Centrum zatrzymali jednego ze sprawców pobicia 31 letniego mieszkańca Tarnowa.

W Radłowie na ul. Biskupskiej, kierujący samochodem Fiat 126 p, 23 letni mieszkaniec Sanoki zjechał z drogi po czym uderzył w stojące na parkingu przed kościołem Cinquecento, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania zaraz po kolizji, 23 latek został przebadany na trzeźwość. Badanie wykazało 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ustalono ponadto, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wszystkich kategorii do 2011 roku. Został zatrzymany w policyjnych aresztach.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A