Dwa podwójne bilety na film "Jeszcze Raz" w Kinie Millennium rozdane!ROZWIĄZANIE KONKURSU!
access_time 2008-01-08 15:00:43
Wylososowaliśmy dwójkę szczęśliwców, którzy otrzymują od Kina Millennium dwuosobowe zaproszenia na film. UWAGA!!ROZWIĄZANIE PRZEDŁUŻONEGO KONKURSU!

Zwycięzcy drugiej edycji konkursu:

- Mieczysław Sak,
- Małgorzata Moskal.


Termin odbioru biletu będzie ustalony wspólnie ze zwycięzcami.

Wszystkim bardzo dziękujemy za nadesłane odpowiedzi, otrzymaliśmy ich nadspodziewaniu dużo, co nas bardzo cieszy. Zaglądajcie na strony naszego portalu, na pewno więcej takich konkursów będzie miało miejsce.

Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie:

W jakiej innej komedii romantycznej Danuta Stenka i Jan Frycz zagrali małżeństwo?

Opdpowiedź to oczywiście: "Nigdy w życiu". Szczegółowy repertuar Kina Millennium można znaleźć na stronach naszego portalu.

Posłuchaj spotu reklamowgo filmu "Jeszcze raz":


lub->POBIERZ


„Jeszcze raz” to historia opowiadająca o tym, jak równocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość, historia romantycznych perypetii matki i córki. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu najpopularniejszej polskiej scenarzystki, autorki największych telewizyjnych i kinowych hitów, Ilony Łepkowskiej oraz Erwina Wencla.

Anna (Danuta Stenka, matka Kasi) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Kasia (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę. W wyniku wielu zabawnych zdarzeń Kasia i Paweł zbliżają się do siebie, podobnie jak Anna i Paweł...

Zdjęcia do filmu trwały 31 dni, z czego ponad 80% zrealizowano w najpiękniejszych polskich plenerach, m.in. na Helu, w Zakopanem, nad Morskim Okiem, na tatrzańskich Czerwonych Wierchach i na zamku w Niedzicy.

Tarnowska (i jednocześnie ogólnopolska) premiera filmu: 4 - stycznia 2008. Zapraszamy jednak także na liczne pokazy przedpremierowe – już od 27 grudnia. W kinie Millennium film „Jeszcze raz” będzie prezentowany minimum przez dwa tygodnie: do 17-ego stycznia 2008.


JESZCZE RAZ (Polska, 2007, 12 l.)
KINO MILLENNIUM: 04.01.2008 – 17.01.2008
Pokazy przedpremierowe: 27 - 30 grudnia 2007
bilety zbiorowe: 11 zł, pojedyncze 13 zł.

Serdecznie zapraszamy do kina!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A