Inauguracyjna Impreza Studencka w Alfa Club! KONKURS ROZWIAZANY!!!
access_time 2007-10-03 21:08:05
Już 4-ego października (czwartek), tarnowscy studenci spotkają się w ‘Alfa Club’ – największym i najbardziej topowym klubie w mieście, na imprezie mającej zainaugurować rok akademicki w Tarnowie. Z tej okazji wraz z organizatorami przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są odtwarzacze mp3!

fotoImpreza, która odbędzie się 4 października, w ‘Alfa Club’ w Tarnowie, to z pewnością największa od dłuższego czasu propozycja zabawy skierowana do studentów.
Będzie to jednocześnie inauguracja studenckich imprez w ‘Alfa Club’, które od października będą odbywać się w każdą środę i czwartek.

Start przewidziano na godzinę 20:00. Wszyscy chętni (zarówno studenci jak i osoby nie studiujące) wejdą do klubu za darmo!
Ponadto, 50 pierwszych Pań może liczyć przy wejściu na upominki od firmy AVON, a 50 pierwszych Panów na gadżety od LECH-a.

Osoby, które zarezerwują wcześniej lożę na to ciekawie zapowiadające się wydarzenie, otrzymają dodatkowo WIELKĄ pizzę gratis!
Cena ulubionego przez studentów ‘złotego napoju’ tego wieczoru to tylko 3.50 zł, zaś o północy, barmanki rozleją za darmo 100 dużych kufli piwa!

Na imprezie zostanie rozdanych mnóstwo darmowych upominków od sponsorów: odtwarzacze DVD, mp3, koszulki, smycze i wiele innych!
Oczywiście już dzień po, na stronie www klubu, będzie można obejrzeć bogaty fotoreportaż z tego wydarzenia.

Rezerwacje loży: 515-262-674

Więcej informacji: www.alfaclub24.pl

Portal Tarnow.net.pl jest oficjalnym patronem medialnym studenckich imprez w 'Alfa Club


Zasady konkursu:


fotoWraz z organizatorami i sklepem internetowym XSONIC (www.xsonic.pl) przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa odtwarzacze mp3.

Konkurs trwa do dnia imprezy, tj. 4.10. do godziny 15:00. Na adres redakcja@tarnow.net.pl należy przesłać e-maila, w temacie wpisując „Alfa”, a w treści podając swoje dane osobowe i nr telefonu kontaktowego. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wylosujemy dwóch szczęśliwców.

Wyniki ogłoszone będą na imprezie w ‘Alfa Club’, gdzie odtwarzacze zostaną wręczone zwycięzcom.


Konkurs został rozwiązany, prosimy nie wysyłać już e-maili. Nazwiska szczęśliwców zostaną ogłoszone na dzisiejszej imprezie studenckiej w klubie Alfa ! Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A