Kronika Kryminalna
access_time 2007-09-21 18:11:59
Policjanci KP Tarnów Centrum ustalili i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży sklepowej. Mężczyźni w wieku 17 i 19 lat, tarnowianie, od lutego br do chwili zatrzymania w Tarnowie na ul. Krakowskiej w sklepie odzieżowym wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni systematycznie okradali sklep z odzieży markowej. Udowodniono im kilkanaście kradzieży na kwotę ponad 17 000 zł. Obaj przebywają w aresztach policyjnych.
Inne informacje:

W Tarnowie na ul. Warzywnej nieznany sprawca po uprzednim wyrwaniu skobla przy drzwiach piwnicy dostał się do środka skąd skradł piec elektryczny, prostownik, szlifierkę oraz chłodnicę samochodową na łączną kwotę 1300 zł.

20 bm godz. 15.00 w Gromniku na ul. Krynickiej kierujący sam. Mazda 32 letni mieszkaniec Gromnika jadąc w kierunku Ciężkowic utracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu uderzając w betonowy mostek. Kierujący doznał obrażeń jamy brzusznej i przebywa w szpitalu. Wykonane badanie krwi wykazało u niego 2,24 promila alkoholu. Jadący z przodu pasażer, a jednocześnie właściciel pojazdu 30 letni mieszkaniec Gromnika na skutek odniesionych obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala. Drugi z pasażerów l. 33 również z Gromnika ma złamaną nogę i ogólne potłuczenia. Samochód zabezpieczono do badań.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A