Wakacyjne kradzieże
access_time 2007-06-27 09:05:37
Wakacje są czasem, w którym młodzi ludzie nie chcieliby się nudzić. Jest wiele sposobów, w jaki można spędzić te dwa miesiące lecz na wyjazd czy inne rozrywki potrzebne są pieniądze. Niestety nie wszyscy w celu ich zdobycia podejmują sezonową pracę.


W pociągu relacji Wrocław – Tarnów na odcinku z Krakowa do Tarnowa nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pasażerki - 20 letniej mieszkanki Poznania - z kieszeni jej plecaka skradł portfel z dowodem osobistym, legitymacją szkolną a także 3 telefony komórkowe. Łączna suma strat wyniosła 1000 zł.

26 bm godz. 16.00 w Tarnowie na ul. Nowej, wychodzący z Urzędu Miasta mieszkaniec Tarnowa zauważył, że nieznany młody osobnik usiłuje wyłamać zamek w jego samochodzie Fiat 126 p, starając dostać się do środka. Szybka reakcja pokrzywdzonego doprowadziła do spłoszenia włamywacza. Prowadzona penetracja terenu nie doprowadziła jednak do zatrzymania sprawcy.

25 bm godz. 21 w Tarnowie na ul. Bitwy o Wał Pomorski nieznany sprawca wszedł przez nie zamknięte drzwi do jednego z mieszkań, po czym z szafy w pokoju usiłował skraść wieżę stereo. W porę został zauważony przez domowników, którzy spłoszyli złodzieja. Pokrzywdzeni zawiadomili policję o zaistniałym fakcie na drugi dzień po zdarzeniu. Prowadzone są czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy usiłowania kradzieży.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A