Najświeższe doniesienia policyjne
access_time 2007-08-13 09:08:56
6 letni chłopiec potrącony przez samochód na ulicy Mościckiego. Dwaj 16 latkowie skazani przez Sąd dla nieletnich. Oraz o tym jak może być niebezpieczna jazda quadem prowadzonym przez młode osoby.

10 siepnia o godz. 12.00 w Tarnowie na ul. Mościckiego kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter 30 letni mieszkaniec Zgłobic potrącił 6 letniego chłopca, który przejeżdżał rowerem przez ulicę w miejscu niedozwolonym. Dziecko doznało obrażeń głowy i przebywa w szpitalu.

Sąd dla nieletnich zastosował środek zapobiegawczy w postaci umieszczenia w Schronisku dla nieletnich na okres 3 miesięcy dwóch 16 latków z Tarnowa, którzy 7 sierpnia na ul. Waryńskiego w Tarnowie napadli na młodą kobietę i spowodowali u niej uszkodzenie ciała w postaci ran ciętych rąk i nóg.

12 sieprnia o godz. 14.50 w Rzuchowej na drodze gminnej kierujący quadem, lecz nie mający do tego uprawnień, 15 letni mieszkaniec Tarnowa nie dostosował prędkości pojazdu do warunków na drodze w wyniku czego zjechał do rowu. Kierujący doznał złamania ręki i obrażeń głowy ze złamaniem kości potylicznej. Przebywa na oddziale neurochirurgii.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A