Spotkanie fotografika Konrada Słowika w gronie przyjaciół (zdjęcia, nagrania)
access_time 2007-08-12 09:56:20
Ci, którzy nie mogli uczestniczyć w wernisażu Konrada Słowika (Gibson hc) w ubiegłym tygodniu, spotkali się w sobotni wieczór z twórcą 28 zdjęć eksponowanych w kawiarni "Alchemik".
fot. Michał StańczykKonrad Słowik (vel. Gibson hc) spotkał się w kameralnym gronie najbliższych przyjaciół z serwisu Fotogalerie.pl w gościnnych progach "Alchemika", aby zaprezentować swoją pierwszą, w pełni autorską wystawę zatytułowaną "Własnym Okiem Widzę Świat". Jest to cykl 28 niezwykle refleksyjnych zdjęć, ludzi, miejsc, pomników, krajobrazów. Prezentowane ujęcia świadczą o niezwykłej wrażliwości autora prac, umiejętności dostrzeżenia tego, co wzrusza, zachwyca i skłania do głębszych refleksji. Podczas spotkania był również czas na bezpośrednią rozmowę z tarnowianinem, fotografem amatorem na temat jego pasji.

W miłej, serdecznej atmosfrze wymieniano się również doświadczeniami, dyskutowano na temat możliwości sprzętu fotograficznego dostępnego na rynku (w końcu goście to również pasjonaci fotografii). Konrad Słowik znany jest także z projektów promujących sztukę niezależną. "Wyjście z mroku", "Twarz", "Element" - to tytuły wystaw, których był organizatorem.

Ekspozycję można oglądać w kawiarnii "Alchemik" jeszcze kilka najbliższych tygodni.

Konrad Słowik o swojej pasji, wystawie, inspiracjach.


lub->POBIERZSkąd wziął się pseudonim Gibson?


lub->POBIERZ


tekst: Michał Stańczyk
fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A