Wydarzenia kryminalne regionu
access_time 2007-08-10 11:34:19
Działania policjantów z Ciężkowic doprowadziły do zatrzymania dwóch mieszkańców Golanki poszukiwanych za pobicia i kradzieże. Oprócz tego informacje o kradzieży na ul. Mostowej oraz nieudanych zakupach na Allegro.

Policjanci KP w Ciężkowicach zatrzymali dwóch mieszkańców miejscowści Golanka w wieku 18 i 19 lat, niepracujących, którzy byli już w przeszłości karani. W nocy 29/30 lipca w Golance działając wspólnie pobili jednego z mieszkańców tej miejscowości, a następnie skradli 2 telefony komórkowe wartości 450 zł. Następnego dnia, w tej samej miejscowości, pobili innego mężczyznę zabierając mu telefon komórkowy i portfel z pieniędzmi, a straty wyniosły 520 zł. Sąd Rejonowy w Tarnowie bazując na zebranym materiale dowodowym zastosował wobec obydwu zatrzymanych areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

W Tarnowie przy ul. Mostowej, na terenie Przychodni Lekarskiej nieznany sprawca wszedł do pomieszczenia rehabilitacji i pod nieuwagę 34 letniej mieszkanki Tarnowa skradł z pozostawionej na szafce torebki damskiej telefon komórkowy wyceniony na 400 zł.

W maju bieżącego roku mieszkaniec Tarnowa zakupił na aukcji Allegro firmową koszulkę wpłacając na podane przez wrocławską firmę konto kwotę 170 zł. Do chwili obecnej przesyłki nie otrzymał, nie odzyskał także wpłaconych pieniędzy, a z firmą urwał się kontakt telefoniczny.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A