Na rowerze po żużlowym torze
access_time 2007-08-08 18:13:08
W najbliższą sobotę - 11 sierpnia rozegrane zostaną czwarte zawody o Mistrzostwo Tarnowa w Speedrowerze. Zawody rozgrywane są od roku 2004 a organizowane przez grupkę tarnowskiej młodzieży, która próbuje rozpropagować ten sport w naszym mieście.


Tym razem 26 zawodników podzielonych na 2 grupy eliminacyjne rywalizować będzie o wielki puchar ufundowany przez sponsora zawodów - firme STALBOMAT. Od początku rozgrywania tej imprezy wygrywał ten sam zawodnik - Łukasz Piszczek. Tym razem obronić tytuł będzie niezwykle ciężko, bo oprócz zawodników tarnowskich na czele z Rafałem Baumgartenem ( srebrny medalista Mistrzostw Świata Juniorów Par).

Na starcie toru, znajdującego się w MoScicach, obok stadionu lekkoatletycznego od strony dwroca, pojawią się także klubowi koledzy Łukasza i Rafała z ligi ogólnopolskiej, a mianowicie zawodnicy UKS Krosno. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców, zarówno tych którzy juz niejednokrotnie dopingowali zawodników ale także i tych którzy nie mieli okazji oglądać na żywo zmagań speedrowerowych . Wstęp na zawody jest całkowicie bezpłatny, a dla wszystkich tych którzy chcieliby wesprzeć tarnowski speedrower będzie organizowana zbiórka pieniędzy. Liczy się każdy grosz a całkowity dochód przeznaczony będzie na wyjazd tarnowian na rozgrywki Ligi Śląskiej pod koniec sierpnia.

Plan Zawodów

  • 12.00 - 1 półfinał
  • 13.30 - 2 półfinał
  • 15.00 - wielki finał
  • 16.15 - dekoracja , rozdanie nagród


Sponsorzy Imprezy :

Stalbomat
Serwis Rowerowy ul. Lisia 21
Firma Krys-Maks

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A