Od 21 września W Marzeniu nowa propozycja dla najmłodszych i nie tylko!!
access_time 2007-09-15 15:06:31
Wojownicze Żółwie Ninja- to propozycja dla miłośników filmów animowanych. Każdy zapewne pamięta z dzieciństwa opowieść o czterech żółwiach: Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Rafael. Żółwie po mutacji zaczęły zachowywać się jak ludzie, a w walce z przestępcami pomaga im szczur Splinter i fotoreporterka April O' Neal.

Propozycja powinna spodobać się zarówno najmłodszym jak i tym, którzy już wyrośli z filmów animowanych, jednak pamiętają czasy swojej młodości i zetknięcie się z bohaterami amerykańskich kreskówek - bohaterskimi Żółwiami Ninja.

Ciekawa wydaje się być obsada ról jeśli chodzi o polski dubbing. W rolę żółwii wcielą sie bowiem Paweł Małaszyński, Borys Szyc, Mateusz Damięcki oraz raper Tede. Natomiast rolę dziennikarki April O'Neal zagra prezenterka MTV - Kasia Burzyńska.

Film reklamowany jest jako "zrealizowane w najnowocześniejszej technice CGI przygody najbardziej kultowych i odjazdowych żółwi na świecie: Leonarda, Donatella, Michaelangela oraz Rafaela. W pierwszym animowanym filmie kinowym będą musieli zmierzyć się z ekscentrycznym miliarderem Maximilianem Wintersem, który chce przejąć władzę nad miastem, wykorzystując kosmiczną energię. Nieustraszone żółwie zjednoczą swe siły w walce między dobrem a złem, pokonując własne słabości, wspierani przez życzliwych im ludzi: April O’Neal i Casey’a Jonesa".


Zawsze aktualny repertuar tarnowskich kin wraz z opisami emitowanych filmów można znaleźć na naszym Portalu w dziale Kino Marzenie oraz Kino Millenium.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A