Mecz niespełnionych nadziei... (relacja, nagranie, zdjęcia
access_time 2007-05-03 23:50:03
Po niedzielnej przegranej w Rzeszowie Jaskółki zmierzyły się na własnym torze z Włókniarzem Częstochowa, niestety padł niekorzystny dla nich wynik 44-46.

zuzelZawodnicy Unii Tarnów po raz pierwszy w tym sezonie nie wykorzystali atutu własnego toru i przegrali w V rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski z częstochowianami. Jeszcze w XI biegu odżyły nadzieje na wygraną, jednak goście nie dali szans Jaskółkom.

W dzisiejszym meczu jak zwykle nie zawiedli czołowi zawodnicy Unii - Tomasz Gollob, Rune Holta oraz Jacek Gollob w pierwszej części spotkania. To oni brylowali na torze w drużynie gospodarzy. Nadal nie potrafią odnależć swojej formy juniorzy Kamil Zieliński i Danił Iwanow, którzy w dzisiejszym meczu nie byli w stanie pokonać swoich rówieśników z Częstochowy.

Unię cały czas wspierali aktywni tarnowscy kibicie, na dobre i na złe, dopingowali swoją drużynę, pokazali, że są razem z zawodnikami mimo ich słabego występu na torze.

W drużynie gości świetnie się spisał M. Szczepaniak, junior Włókniarza, jak go określił trener drużyny - bohater spotkania (9+3). Warto podkreślić, że cała drużyna gości jeździła równo, a emocjonujący występ klubu spod Jasnej Góry podobał się publiczności zgromadzonej na stadionie w Mościcach. Zwycięzcy byli szczęśliwi, pokonując Unię Tarnów, wreszcie przełamali pasmo porażek.

Trener Wardzała o spotkaniu


lub->POBIERZ


tekst i nagranie: Michał Stańczyk
fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A