FISZ EMADE TWORZYWO przyjedzie do Tarnowa
access_time 2006-12-14 23:05:39
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 16 grudnia 2006 do Piwnic TCK na jedyny koncert FISZ EMADE TWORZYWO, który odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album "Piątek 13".
Na scenie TCK niejednokrotnie występował już ojciec Artystów - Wojciech Waglewski (VOOVOO). Teraz przyszła pora na synów, których twórczość cieszy się dużą estymą wśród sympatyków gatunku w jakim poruszają się Fisz i Emade.

Braciom Waglewskim (Fisz – voc, Emade – sampler MPC, perkusja) na scenie towrzyszyć będą: Jurek Zagórski – gitara, Staszek Wróbel - bas, Envee – klawisze (moog), Tomek Duda – saxofon, Pablo Hudini - rap.

Otwarcie bram o 19.30, początek koncertu o godz. 20.00. Bilety w cenie: 20 zł. (przedsprzedaż), 25 zł. (w dniu koncertu) do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

O płycie "Piątek 13":

Po prawie półtora roku od swych ostatnich długogrających projektów i ponad 2 lata od ostatniej wspólnej płyty, Fisz i Emade wydają 13 października 2006 nowy album. Zapowiadana czerwcowym singlem i klipem „Nie bo nie”, płyta „Piątek 13” to Fisz we wcieleniu, które zaskoczy zarówno zatwardziałych hiphopwców jak i fanów Tworzywa Sztucznego. Bodajże na żadnej dotychczasowej płycie Fisz nie trzyma mikrofonu w garści tak długo i tak mocno. W czasach kiedy po hiphopowym szaleństwie w Polsce zostało niewiele, Fisz z pełną świadomością wraca do raz odwiedzanej rzeki, ale robi to naprawdę w wielkim stylu. Równie sycąca jest płyta od strony muzycznej. Emade dalej podnosi poprzeczkę rodzimej (i nie tylko) konkurencji . To pierwsza płyta, którą nagrał w swym nowym studio. Siląc się na porównania, więcej w tym materiale twardej elektroniki z POE niż subtelnych dźwięków z „Albumu producenckiego” ale to przede wszystkim zupełnie nowa produkcja.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A