Tarnowska Akademia Kobiet
access_time 2006-11-21 11:29:59
W Tarnowie organizowane są specjalne spotkania dla kobiet, które chcą zgłebiać wiedzę na temat swojej natury, psychologii i specyfiki dnia codziennego. Bezpłatne 3-godzinne sesje, pozwalają na odnalezinie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Organizowane cyklicznie spotkania, skierowane są do kobiet w różnym wieku, które chcą popracować nad swoim umysłem i ciałem. Poznanie głębi swojej kobiecości, dokładne prześledzenie procesów odbywających się w organizmie i umyśle kobiety,  pozwoli na czerpanie radości z życia.

 

Comiesięczna obecność, pozwala wielu osobom na zaakceptowanie faktów, które są nieodłącznym procesem naszego funkcjonowania na ziemi. Dzięki temu łatwiej odnaleźć nie tylko sens naszego życia, ale jednocześnie przywrócić poczucie bezpieczeństwa. Praca z ciałem , umysłem, emocjami i relacjami, ma pomóc w odnalezieniu wewnętrznej kobiecej mądrości. Jednak nie tylko zrozumienie siebie jest istotą tych spotkań.

 

Ważnym elementem jest odnalezienie porozumienia między przedstawicielami obu płci. Organizatorzy nie pomijają również ważnych relacji rodzinnych i partnerskich. W związku z tym, Akademia zaprasza również przedstawicieli „płci brzydszej”, co pozwoli na lepsze wzajemne poznanie. 3-godzinne spotkania nie są kosztowne. Symboliczna opłata pozwala na pokrycie kosztów wynajęcia sali. Do tego organizowane są specjalne warsztaty, dla osób chętnych do wzięcia w nich udziału.

 

Najbliższe spotkanie Akademii Kobiet odbędzie się w czwartek, 23 listopada. Jego przedmiotem będzie „taniec spontaniczny – droga do wyzwolenia i uzdrowienia”. Prowadzone przez Annę Taran spotkanie zorganizowane zostało w Zespole Szkół Społecznych przy Pl. Rybnym od godziny 18:00.

%%br%%

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A