Unia Tarnów w MFK
access_time 2007-03-27 09:45:53
Kierownictwo klubu i sekcji piłkarskiej ZKS Unia Tarnów oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Piłki Nożnej Unii Tarnów „ Wierni” zapraszają na oficjalną prezentację piłkarskiej drużyny tarnowskich „Jaskółek”, która odbędzie się w środę, 28 marca o godz.18:00, w sali kinowej MFK w Tarnowie- Mościcach.

Kierownictwo klubu Unia Tarnów zdecydowało się na zorganizowanie wydarzenia, które, być może, zapoczątkuje nowy piłkarski zwyczaj. Spotkania inaugurujące sezon nie były bowiem dotąd organizowane na szczeblu czwartej ligi. Wszyscy, którzy sie na nim pojawią, będą mogli nie tylko zobaczyć zawodników i porozmawiać z nimi, ale powinni też przygotować się na doznania estetyczne.

Władze klubu zaplanowały bowiem, że prezentacja będzie spotkaniem piłkarzy z kibicami, sponsorami, lokalnymi mediami, władzami Zakładów Azotowych oraz przedstawicielami Urzędu Miasta Tarnowa. Dodatkową atrakcją spotkania będzie występ zespołu tanecznego oraz pokazy: karate, tajskiego boksu, tańca breakdance oraz choreografii cheerleaderek. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie, którego nagrodę stanowi karnet na mecze piłkarzy Unii Tarnów.

Impreza potrwa ok. 2 godziny, będzie okazja do zadawania pytań władzom ZKS Unii, trenerowi oraz piłkarzom. Poprowadzą ją dziennikarze Gazety Krakowskiej. Wstęp będzie wolny.
Klub Unia Tarnów zaprasza wszystkich kibiców, sympatyków oraz fanów "Jaskółek" do przybycia licznie, w barwach klubowych.

"Zachęcamy do gorącego i kulturalnego dopingu naszych piłkarzy. Pokażmy, że jesteśmy z Unią, że piłka nożna ma wielu zwolenników w naszym mieście".

Prezentacja zespołu może więc okazać się bardzo interesująca.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A