Dzień Bałwana!
access_time 2007-01-12 14:46:36
Choć na tarnowskich ulicach tej zimy ciężko o śnieg, to jednak tarnowska młodzież nie zapomina o jednym z najwspanialszych corocznych gości. Dzień Bałwana, w tym roku obchodzony w nietypowych warunkach atmosferycznych, przyciągnął na Skwer Preissów niesamowitą dekorację.
Niezależna Grupa "Bez Nazwy" na Skwerze Preissów zorganizowała w dniu wczorajszym happening na temat Dnia Bałwana. Sympatyczna postać, która w tym roku cierpi katusze ze względu na fatalnej, jak dla niej warunki atmosferyczne, cieszy się uznaniem w oczach każdego dziecka.

Akcja, poza wyzwoleniem z uciemiężenia polskich bałwanów, miała równiez na celu przywołanie zimowej pogody. Miejmy nadzieję, że zorganizowana przez członków Pałacu Młodzieży akcja, przyniesie w najbliższym czasie rezultaty.

Biorąc pod uwagę oprawę wydarzenia, o skutki powinniśmy być spokojni. Nie brakowało wierszy na cześć bałwanów, piosenek, a także ich kartonowych (niestety) imitacji. Wszystko przy bardzo dobrej organizacji stworzyło ciekawe widowisko. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i posłuchania tego, co przygotowali młodzi tarnowianie.

Apel o wyzwolenie bałwanów:Piosenka na cześć Dnia Bałwana:Kolejne wiersze, wygłoszone z okazji tej pięknej daty:Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A