Plac zabaw...
access_time 2006-12-15 09:45:21
Kolejny ośrodek rekreacyjny dla najmłodszych oddany do użytku. Na "Górze Marcina" zakończono inwestycję związaną z remontem miejscowego placu zabaw dla dzieci. Zamontowano kilka nowych urządzeń i odnowiono stare.
Tarnowskie dzieci nie mają wiele miejsc, gdzie mogłyby spokojnie się bawić. Między innymi tego problemu dotyczył raport obecnego Radnego Miasta, Grzegorza Kądzielawskiego, przygotowany na przełomie wiosny. W tym tygodniu oddane zostało kolejne miejsce, gdzie mali mieszkańcy będą mogli spędzać czas wolny ze swoimi opiekunami.

Instalacja nowych Huśtawek, zjeżdżalni i innych urządzeń kosztowała miasto około 70 tysięcy złotych. Jednak zadbano również o bezpieczeństwo dzieci. Każdy z nowych elementów spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

Nie wszystko jednak jest takie piękne. Szkoda, że nie zadbano o należyte uprzątnięcie placu budowy. Nadal, aby dojść do kolejnych atrakcji, takich jak huśtawki, z których swobodnie można korzystać w takie dni jak dzisiejszy, trzeba przedzierać się przez tony błota, powstałego przy "przeoraniu" trawnika traktorem lub innym ciężkim budowlanym specyfikiem.

Ale to tylko niedociągnięcia, a dla dzieci bez wielkiej różnicy, czy błoto czy trawa, w końcu najważniejsza jest dobra zabawa. Pozostaje tylko liczyć na kolejne, podobne przedsięwzięcia w kolejnych punktach w mieście.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A