Bieg na orientację w Cieżkowicach
access_time 2006-06-16 01:14:11
Klub "TAM I Z POWROTEM" działający w Ciężkowicach zorganizował imprezę turystyczną - "Międzyszkolny Bieg na Orientacje po Pogórzu Ciężkowicko- Rożnowskim". Uczniowie z Tuchowa byli najszybsi.

Trasa biegu wiodła przez najbardziej urokliwe miejsca okolic Ciężkowic, w większości wokół miejscowości Ostrusza. Metą był parking przy skale Grunwald w Skamieniałym Mieście. W biegu wzięło udział 20 osób - 7 zespołów. Trasa biegu to 10 km a suma przewyższeń na trasie 600m. Czasy uzyskiwane przez uczestników były różne - od 2 godz. do 3,5 godziny.

 

 hspace=To była bardzo dobra zabawa i sposób na sprawdzeni siebie. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Liceum z Tuchowa - Przemysław Gubała, Kuba Kłusek, Bartosz Jeleń. Jako drudzy na mecie pojawili się również uczniowie również Liceum w Tuchowie - Piotr Mucha, Michał Piecz, Łukasz Słowik. Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci III LO z Tarnowa, czyli Katarzyna Górka, Michał Górka, Marcin Skobel. Rywalizacja była zacięta a dobra kondycja naprawdę sie przydała. Poza tym młodzież musiała wykazać się orientacją w terenie.

 

To kolejna impreza zorganizowana przez Klub "Tam i z powrotem". Działa on od lutego a na swoim koncie ma przygotowanie dwóch Przeglądów Muzyki Chrześcijańskiej "O Bogu Granie przy Świętym Florianie", XIV Finału WOŚP i kilka imprez Karaoke.

 


Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A